Jmenuji se Tetyana Wybraniecová a přes 10 let jsem pracovala na pozici pečovatelky a ošetřovatelky v Domově pro seniory.

Posledních 6 let jsem se kromě péče o seniory zabývala také manikúrou a pedikúrou. Pedikúra pro seniory je težká, protože pedikérka se setkává s různými chorobami v oblasti nehtové kosmetiky. Většina pedikérek vůbec nebere seniory, protože se nechtějí setkat s různými nemocemi a poškozeními nehtů.

Pro mě je to naopak výzva, a beru to jako nové poznání a rozvíjení v mé profesi. Profesionál by měl totiž znát všechny možné choroby a občas i nepříjemné fakty ze svého oboru. Proto se snažím ve svém oboru stále zdokonalovat. A nyní se mu věnuji ve svém salónu na plno.

Samozřejmostí je naprostá hygiena a desinfekce všech nástrojů a dodržování přísných pravidel, bez kterých by to nešlo.

Chěla bych upozornit své zákazníky na to, že jen vy se můžete rozhodnout, zda jít na levnou pedikúru, manikúru, či modeláž nehtů do „Nail“ salónu, nebo vyhledat kvalitní služby u profesionálů, kterým záleží na výsledku a spokojenosti klientů.

Nejde vždy jen o cenu, cena je vždy odvozená od kvality práce a použitých materiálů. Je mnoho „NAIL“ salónů, které nabízí super ceny. Realita je ovšem jiná. Používají obvykle nejlevnější, a často i necertifikované materiály, které mohou velmi vážně poškodit zdraví. A co takto dezinfekce a hygiena? …

Teď je to jen na Vás. Je opravdu důležitá jen cena?


Pár článků pro inspiraci


A také nějaké to video

Comments are closed.